Hemen İndir

Öncelikle kendi sitenizi kurmaya karar verdiğiniz için sizi tebrik eder, sitenizi kurarken de benim yöntemlerimi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Bu sayfadan ”Web Sitesi Kurma Rehberi”ni ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Web sitesi kurma rehberi ”e-kitap, resimli anlatımlar ve videolar”dan oluşan bir eğitim setidir. Aşağıdaki ‘Ücretsiz İndir” butonuna tıklayarak web sitesi kurma rehberini indirip, anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Sorunsuz şekilde bu ürünü indirmek ve kullanmak için aşağıda hazırladığım notlara lütfen göz atın:

Önemli Not: Lütfen indirmeyi tamamlayıp dosyaları sorunsuz şekilde açana kadar bu sayfayı kapatmayın!

Web Sitesi Kurma Rehberi

1. Web sitesi kurma rehberi birden fazla dosyadan oluştuğu için ”rar” formatında yüklenmiştir. Yani dosyayı açmak için bilgisayarınızda ”Winrar” programının yüklü olması gerekir. Her bilgisayarda genelde standarttır ancak yoksa internetten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2. Web sitesi kurma rehberi e-kitabını açıp okumak için yine standart bir program olan ”Adobe Reader” türevinde bir program gerekir. Bilgisayarınızda yoksa (e-kitabı açamıyorsanız) yine internetten ücretsiz olarak bu programı edinebilirsiniz.

3. Videolar web sitesi kurma rehberi içinde yeri geldikçe online izlenebilir veya indirilebilir şekilde verilmiştir. Yani şuan video indirmeyeceksiniz.

Bu üç madde dışında web sitesi kurma rehberini açmak ve kullanmak için herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Hemen bugün sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

İnsanın bilmediği bir alana girmesi karar veren için oldukça zordur, bu yüzden sizi cesaretinizden dolayı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Umuyor ve biliyorum ki web sitesi kurma rehberi site kurma hayalinizi kısa sürede gerçekleştirecektir.

Saygılarımla

Serdar YÜKSEL