Hakkımızda

Merhabalar, ben Serdar YÜKSEL…

1985 Ankara doğumluyum ve hala Ankara’da ikamet etmekteyim. Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladıktan sonra bir süre yurt dışında eğitim gördüm. Ülkeye döndükten sonra ise Anadolu Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi tamamladım. İngilizce ve Almanca dillerini akıcı olarak konuşabilmekteyim, özellikle İngilizce konusunda oldukça iddialı olduğumu söyleyebilirim. Şimdiki hedefim vakit bulduğum taktirde ilgilendiğim bir alanda doktoramı yapmak ancak vakit bulabilmek ve uygun şartları sağlamak en önemli kriterler. Kişisel bilgilerden çok profesyonel anlamında yaptıklarımla bilinmek ve anılmak beni en çok mutlu eden durumdur.

Daha öğrencilik yıllarımda bir merakla internet sektöründe iş yapmaya başladım. Bu süreç hem kişisel anlamda kendimi geliştirmem hem de aldığım gerek online gerekse e-kitap, video eğitimler sonrasında yaptığım işleri profesyonel olarak yapmaya başladım. Eğitim anlamında bulduğum hiçbir fırsatı kaçırmadım diyebilirim, hatta bunun içinde bazı pazarlama şirketlerinde ücretsiz olarak çalışmak da dahil. Çünkü bir işi en iyi yaparak öğrenebilirsiniz!

Edindiğim bilgi ve tecrübe sadece internet üzerinden dahi bana binlerce TL kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Ancak yıllar geçtikçe teknoloji de gelişiyor ve ilerliyor. Bu değişimlere ayak uydurmak artık eskisinden daha zor ve daha çok vakit alıyor. Ancak internet piyasasında ya güncel olursunuz ya da yok olursunuz. O yüzden şuanki bütün projelerim ve eğitim hedeflerim güncel teknoloji ve internet kullanımı ile doğru bir orantıya sahiptir.

Yılladır internet üzerinden satılan eğitimlerim mevcut, bunların birincisi ilk göz ağrım olan ‘Web sitesi kurma rehberi’ adlı üründür.  Elbette ilk olması güncel olmadığı anlamına geliyor, yıllar geçtikçe ürün de sürekli olarak güncellendi. Her ‘yeni ve orjinal’ bir fikir ortaya koyan insanlar da olduğu gibi benim de aklımı kurcalayan şey; acaba satar mı? idi. Sattı. Binlerce kez sattı. İnsanlar ürünü ve anlatımımı çok beğendi, çevrelerine tavsiye ettiler, yorumlar yaptılar, gönüllü olarak referans oldular. Evet ürün için çok emek vermiş ve müşterilerimin her zaman yanında olmuştum ancak bu kadar büyük bir beğeniyi ve başarıyı açıkçası ben de beklemiyordum. Bu durum kısa bir süre değil, yıllarca böyle devam etti ve web sitesi kurma rehberi (onlarca kopyası çıkmasına rağmen) internet üzerinden satılan dijital ürünler kategorisinde her zaman ilk 3’te kaldı.

Ve Artık Web Sitesi Kurma Rehberi Ücretsiz…

Daha önce söylediğim gibi, internet sektöründe en önemli şeyler; eğitim ve güncellik. Web sitesi kurma rehberiyle kalmayıp daha sonra birçok ürün çıkardım ve çıkardığım her üründe insanlara sınırsız ve ücretsiz teknik destek verdim ancak bu sürece o kadar çok kapıldım ve vakitsiz kaldım ki yeni şeyler öğrenemez ve yeni projelere başlayamaz/bitiremez oldum! Üzerimden bazı yükleri atmam gerekiyordu hedeflerimi gerçekleştirmek için bunun için de bazı ürünleri piyasadan çekmem gerekiyordu. Bazılarını sessiz sedasız çektim ancak konu ilk göz ağrım web sitesi kurma rehberine gelince içimden gelmedi bir türlü.

2 yol kalmıştı, ya piyasadan çekecektim, ya da ücretsiz yapacaktım…

Web sitesi kurma rehberi binlerce kişinin web site hayalini gerçekleştirmiş ve çok fazla hayır duası almam sağlamış bir üründü. İki yol kalmıştı, ya silinip gidecek ya da ücretsiz yapacaktım. İkinci yolu tercih ettim ve web sitesi kurma rehberi ücretsiz hale geldi. Yine güncellemeye devam edeceğim, tek fark artık teknik destek veremiyorum ancak sakın üzülmeyin, web sitesi kurma rehberini öyle tasarladım ki ben dahil kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan kendi sitenizi rahatlıkla kurabileceksiniz!

Bu siteyi ise; daha fazla kişiye ulaşmak adına ve kendi sistemimle bu siteyi 10 dk içinde kurarak 🙂 sizlere neler başarabileceğinizi göstermek adına açtım. Hedefimiz ve sloganımız çok açık: Kendi siteni kendir kur!

Herkese başarılar diler, hayır dualarınızı eksik etmemenizi rica ederim..

Saygılarımla

Serdar YÜKSEL