15 dk İçinde Profesyonel Bir Web Sitesi Kurulabilir mi?

Şimdiye kadar bu işlerle hiç ilgilenmediyseniz ve hep siteleri ziyaret eden tarafta bulunduysanız bu iddia size çok ters gelebilir ve hatta imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Sonuçta 15 dk içinde kurulan bir site ne kadar iyi olabilir? Baştan savma bir site olmuştur değil mi? Hesaba katmadığınız şey ise teknolojinin ne kadar geliştiği ve artık hızın her şey olduğu! Evet 15 dk içinde profesyonel bir web sitesi kurulabilir ve bu iddiamı kendi çektiğim video ile aşağıda paylaştım, buyrun kurulur mu kurulmaz mı hep birlikte görelim:

Not: Video içerisinde site kurma kısmına geçmeden önce web site kurmak için nelere ihtiyacınız var, bir web sitesinde neler bulunmalı vb. bilgilerden bahsettim, videonun 15 dakikadan uzun olmasının sebebi budur.

Evet videoyu izlediyseniz bunun pek ala mümkün olduğunu görmüş oldunuz. İzlemeyenler için özet geçmek gerekirse; video içerisinde bir web sitesi kurmak için neler gerekli önce bundan bahsediyorum, daha sonra web sitesi kurma rehberini ücretsiz olarak nereden indirebileceğinizi ve kurduğum örnek siteyi nasıl inceleyebileceğinizi anlatıyorum. Daha sonra site kurma ve özelleştirme kısmına geçip 15 dakika içinde profesyonel bir web sitesi sahibi olmayı anlatıyorum.

Tasarımdan anlamış olmalısınız, video içerisinde elimde bulunan farklı bir domain üzerine kurdum ancak aynı tasarımı bu site üzerine de uyguladım. Yani bu okuduğunuz ve gezdiğiniz site 15 dakikadan daha kısa bir süre içinde kuruldu!

Videonun sonunda da bahsettiğim gibi elbette sizlerden ilk sitenizi böyle kısa bir süre içinde kurmanızı beklemiyorum ancak anlatmak istediğim nokta açık ve net; bu işleri bir kez öğrendikten sonra site kurmak sizin için 15 dakikalık bir iş olacak! Bunun için de sizlere ücretsiz eğitim seti veriyorum, başka bir arzunuz? 🙂

 

yorum bırak